Dzień Nauczyciela 2017

Obchody Dnia Edukacji Narodowej odbyły się w naszej szkole 12 października. Z tej okazji odbył się uroczysty apel przygotowany przez Samorządy Uczniowskie pod opieką Pani Marty Ryśkiewicz i Pani Agnieszki Śliwińskiej we współpracy z Panią Anitą Jatczak.

Podczas apelu Pan Dyrektor Jacek Zawiślak pożegnał uroczyście Panią Marię Chabiniak, która po 25 latach pracy w naszej szkole przeszła na zasłużoną emeryturę.

Przedstawiciele Rady Rodziców Pani Sylwia Wawrzyńczyk i Pani Ewa Olejniczak złożyły wszystkim pracownikom życzenia, wręczając kwiaty na ręce Dyrekcji szkoły.

Część artystyczna była dużym zaskoczeniem. Młodzi artyści w humorystyczny sposób przedstawili rozmowę pań sprzątaczek, którym w pracy przeszkadzali spóźnialscy uczniowie. Najpierw ci, którzy w ostatniej chwili przypomnieli sobie o święcie nauczycieli i pobiegli kupić kwiatki, następnie grupa tancerek, która zrobiła wielkie show. Był również chłopak z kolorowym irokezem na głowie, marzący  o tym, że szkoła się spali oraz jedyny i niepowtarzalny nasz szkolny iluzjonista, który wyczarował kartę tym razem z pomarańczy.

Na zakończenie występu uczniowie wręczyli nauczycielom kolorowe balony z życzeniami.

 A. Śliwińska.