Treść w Nowym Miasteczku

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 LO

Zakończenie roku szkolnego 2023/2024 SP

Wycieczka kl. 4 a i 4 b

Apel dotyczący rozdania nagród za konkursy zawsze cieszy się dużym zainteresowaniem dzieci, oczekiwanie na wyczytanie swojego nazwiska z listy nagrodzonych jest bardzo radosną chwilą. Zwycięzcom gratulujemy, dziękujemy wszystkim za tak chętne branie udziału w naszych konkursach i życzymy wielu dalszych sukcesów!

08 Listopada 2023r. Dzieci po raz pierwszy zaprezentowały swoje umiejętności wokalne. Następnie złożyły uroczyste ślubowanie a Pani Dyrektor dokonała uroczystego pasowania. Na pamiątkę tak ważnego wydarzenia wręczyła każdemu dziecku dyplom i książeczkę. W grupie Biedronki zostały pasowanie: Jagna, Lila i Eliza, cała grupa Motylków i dzieci z grupy Pszczółki. Pasowane dzieci  oficjalnie zostały „pełnoprawnymi” przedszkolakami.

31 października obchodziliśmy Dzień Dyni. Były zabawy sportowe, segregowaliśmy dynie wg wielkości, rodzaju oraz przeliczaliśmy dynie. Dzieci poznały walory zdrowotne i różne sposoby wykorzystania dyni. Dzieci wykonały pracę plastyczną. Sprawdzaliśmy co kryje dynia w środku, wyjmowaliśmy pestki. Degustowaliśmy już suche pestki dyni. 

Dzień PLUSZOWEGO MISIA w przedszkolu. 

OGÓLNOPOLSKI PROJEKT EDUKACYJNY „W EKOLOGICZNYM ŚWIECIE DOBRZE BAWIĆ SIE BĘDZIECIE”. 
Realizowany przez grupę Żabki. 

Dzień Dziecka

Strony