8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet

„Raz do roku jest taki dzień, który przemija jak piękny sen. Wszystkie kobiety, panie i matki, w dniu tym dostają pachnące kwiatki.”

8 marca – Międzynarodowy Dzień Kobiet – na stałe wpisał się do szkolnego kalendarza.  Co roku z okazji tego sympatycznego marcowego święta w naszej szkole pojawiają się kwiaty, życzenia i drobne upominki dla małych i tych większych kobiet.  W ten wyjątkowy dzień zostały one powitane kwiatami oraz drobnymi upominkami a w klasach i na szkolnych korytarzach czuć wyjątkową atmosferę.  W tym roku nie było akademii, ale  każda klasa  świętowała to sympatyczne marcowe święto na swój sposób, a klasowe samorządy prześcigały się w pomysłach na atrakcyjny sposób spędzenia Dnia Kobiet.

Dziękujemy wszystkimi mężczyznom i chłopcom, którzy o nas pamiętali, to był piękny i ciepły dzień, dzień wypełniony dobrymi słowami i serdecznością. Cieszmy się takimi chwilami, celebrujmy je, to one sprawiają, że chcemy wspominać.
Życzmy wszystkim Kobietom, aby każdego dnia budziły się z nadzieją w sercu, bez trwogi, by odważnie patrzyły na to, co przed nimi i zawsze wierzyły w swoją moc