Rekordy sportowe

19 Feb 2015

Szkoła Podstawowa

Dyscyplina Rok Imię i nazwisko Wynik
Dziewczęta
60 m 2004 Joanna Szczepańska 8,59 s
300 m 2006 Kamila Goraj 45,76 s
600 m 2006 Paulina Nowakowska 1:45,68 min
4 x 100 m 2005 Karina Janiszewska, Daria Olczyk, Marlena Chyl, Joanna Szczepańska 58,2s
Skok w dal 2006 Marta Olczyk 4,68 m
Skok wzwyż 2002 Roksana Biazik 1,56 m
Pchnięcie kulą 4 kg 2006 Dominika Badowska 9,72 m
Rzut piłeczką palantową 2008 Aleksandra Mickiewicz 63 m
4-Bój 2006 Marta Olczyk 344 pkt.
Chłopcy
60 m 2003 Krzysztof Chorążyk 7,93 s
300 m 2004 Jakub Kowalski 41,62 s
600 m 2008 Łukasz Nowek 1:45,22 min
1000 m 2003 Krzysztof Chorążyk 3:09,23 min
4 x 100 m 2003 Bartosz Biazik, Krzysztof Chorążyk, Kajetan Czuchraj, Adam Musiał 50,90 s
Skok w dal 2003 Krzysztof Chorążyk 5,81 m
Skok wzwyż 2002 Bartosz Włodarczak 1,55 m
Pchnięcie kulą 2004 Mateusz Wyszyński 7,98 m
Rzut piłeczką palantową 2008 Mateusz Królikowski 74 m
4-Bój 2003 Krzysztof Chorążyk 351 pkt.

Gimnazjum (oraz kl. 7 i 8 dawnej SP)

Dyscyplina Rok Imię i nazwisko Wynik
Dziewczęta
60 m 1989 Katarzyna Suczyłkin 8,51 s
100 m 1989 Katarzyna Suczyłkin 13,2 s
300 m 2008 Kamila Goraj 43,77 s
400 m 2006 Sandra Klajbert 68,6 s
600 m 2008 Paulina Nowakowska 1:45,0 min
1000 m 2007 Paulina Nowakowska 3:15,08 min
300 m ppł 2000 Monika Krzyżanowska 51,84 s
4 x 100 m 2000 Monika Krzyżanowska, Malwina Kowalska, Estera Medyńska, Ilona Iwaniec 56,53s
Skok w dal 2008 Kamila Goraj 5,01 m
Skok wzwyż 2003 Roksana Biazik 1,55 m
Pchnięcie kulą 4 kg 1989 Aneta Kowalczyk 8,26 m
Rzut piłką lekarską (3 kg) 1998 Monika Krzyżanowska 11,8 m
Rzut piłeczką palantową 1989 Aneta Gurgacz 60 m
Rzut oszczepem 1989 Aneta Kowalczyk 27,85 m
Chłopcy
60 m 1990 Adrian Kużel 7 s
100 m 2006 Kajetan Czuchraj 11,58 s
200 m 2006 Kajetan Czuchraj 23,64 s
300 m 2006 Jakub Kowalski 39,71 s
400 m 1971 Karol Ferdynus 57,8 s
600 m 1967 Aleksander Stuła 1:34,6 min
800 m 2006 Piotr Wieczorek 2:15,52 min
1000 m 1969 Henryk Karczewski 2:45 min
1500 m 1974 Ireneusz Obarzanek 4:37,4 min
2000 m 1972 Eugeniusz Hutnik 6:25,0 min
110 m ppł 1974 Lech Zdziszewski 19 s
200 m ppł 1974 Marek Gwiaździński 24,4 s
300 m ppł 1999 Grzegorz Zwarycz 47,8s m
4 x 100 m 2005 Marek Szajna, Bartosz Biazik, Jakub Kowalski, Kajetan Czuchraj 47,56 s
4 x 400 m 1974 Jan Urban, Ireneusz Obarzanek, Marek Gwiaździński, Mirosław Ogrodnik 3:58,4 min
Skok w dal 2005 Krzysztof Chorążyk 6,03 m
Skok wzwyż 2004 Bartosz Włodarczak 1,70 m
Trójskok 1984 Roman Walków 11,7 m
Rzut oszczepem 1971 Edward Zwolski 50,3 m
Rzut dyskiem 1974 Marek Gwiaździński 49,8 m
Pchnięcie kulą 5 kg 1990 Tomasz Wysoczański 12,11 m
Rzut piłką lekarską (3 kg) 1988 Jarosław Spodarek 14,2 m
Rzut piłeczką palantową 2004 Marcin Sołtys 90 m
Wielobój rzutowy 1981 Wiesław Podgórny 211 pkt.
Wielobój szybkościowy 1974 Tadeusz Raszczuk 176 pkt.